Jak neodradit muže hned na začátku vztahu?

Datum článku: 21. 8. 2019

Jste nezadaná a chcete to změnit? Potom se vyvarujete chyb, které často dělají z atraktivních žen neudatelné osoby. Možná si myslíte, že jde o maličkosti, ale muži to tak nevnímají. A žít singl, to může být nějaký čas příjemná záležitost, ale jinak jde o prázdný život!

Jak neodradit muže hned na začátku vztahu?

Ochranitelský pud mužů

Zjistit, co si chlapi na ženách nejvíce cení se rohodli američtí psychologové. Jelikož muž je vždy jen mužem, mohli by jejich závěry platit i pro naše přátele, partnery a manžele. A hned je tu ta nejdůležitější rada - nesnažte se před mužem, jehož srdce chcete získat, vystupovat příliš nezávisle a emancipovaně. V mužích je přímo zakódován ochranitelský pud a dělá jim dobře, pokud se mohou ukázat jako ochránci a ti, o které se ženy mohou opřít. A co ještě mají rádi muži na ženách?

1. Ženskost 

Navazující vlastností, která se trošičku vytrácí, je ženskost. Nejde však o namalovanou tvářičku či velká prsa. Muži mají rádi, pokud z žen vyzařuje jistá křehkost, a to i tehdy, pokud je úspěšná manažerka nebo třeba prodavačka. Chlap se potřebuje cítit chlapem, a to se mu daří tehdy, když má vedle sebe klidnou a citlivou ženu, která se odlišuje od jeho mužského světa.

2. Cit pro krásu a domácnost

Asi není nic překvapujícího, ale muži jsou téměř všichni rádi, když se o nich dokáže žena postarat. Nelekněte se, nemusí jít hned o to, že budete denně připravovat svíčkovou či steaky, aby si muž po návratu z práce mohl dobře nacpat žaludek. Ačkoli, ani to není k zahození. Muži ale ocení pocit útulného domova, čistoty, vůně ... Nebojte se občas přinést domů nějaký obrázek na stěnu, květiny či jinou maličkost, která zpříjemní interiér. Takové ženské prvky muži fakt "žerou", i když o tom většinou nemluví.

3. Nesdílení svého života na sociálních sítích

Muže si pravděpodobně nezískáte, pokud budete na vašem profilu na sociální síti prezentovat příliš odvážné fotky či věšet několikrát denně, co právě děláte nebo jíte. Tak možná některého muže potěší záběr z vaší společné dovolené, kde jste oba veselí a spokojení. Ne však do té míry, aby nabyl dojmu, že ztrácí pocit soukromí. Takže, pokud jste jako nezadaná sdílela svůj život na síti, nyní to trochu utněte.

4. Přitažlivost, ale...

Asi polovina mužů je spokojená tehdy, když je žena sexy a přitažlivá, zejména v soukromí a jen pro něj. Na ostatních můžete působit pěkně, ale decentně, jinak budou žárlit. Druhá polovina mužů naopak ocení, pokud jste neskonale přitažlivá i pro jejich přátel či všechny ostatní chlapy. Jsou spokojeni, pokud vypadáte sexy a mohou se vámi pochlubit. Proto se snažte zjistit co nejdříve, do které poloviny váš partner patří, abyste do vztahu nevnášela zbytečné napětí.