Přijímáte i dáváte rádi originální dárky? Máme tady tipy!

Datum článku: 11. 6. 2019

Potěšit někoho dárkem znamená zejména obdarovanou osobu dobře znát. Právě díky tomu se vám podaří trefit do vkusu. Dárek by se totiž rozhodně neměl odbýt, ale měl by být zejména darem části našeho srdce. Zkrátka ukázat, že nám na obdarované osobě záleží. Nejdůležitější je to samozřejmě u dárků v rodině, kde je důvěra mezi členy rodiny přece jen velmi důležitá, stejně jako vzájemná náklonnost a respekt.

Přijímáte i dáváte rádi originální dárky? Máme tady tipy!

Fantazii se meze nekladou

To vše můžete do dárku převtělit. Může se vám do něj podařit dostat také dávku vtipu, což se zase často nosí mezi kamarády. Pokud je obdarovanou osobou muž, tak určitě nic nezkazíte nějakou technickou vychytávkou nebo pivním dárkem v podobě dárkové pivní sady či soudku na pivo. Mezi zaručeně originální dárky pro muže bezpochyby patří pivní kosmetika, protože pivo není nutné pouze pít. Muži také milují auta, a tak zajímavým vtipným dárkem je třeba kosmetika v obalu připomínajícím motorový olej. Můžete zkusit ale také něco tradičnějšího, jako třeba:

  • Dárkový box s kravatou a manžetovými knoflíčky

  • Dárkovou sadu keramického pera, peněženky či vizitkáře

  • Dobrou kvalitní kávu

Pěkným dárkem jsou také skleničky na alkohol nebo třeba karafa na víno. Doslova každý dárek dokáže psát svůj vlastní příběh, pokud je předán ať už se záměrem obdarovaného pobavit nebo se záměrem jej darovat především od srdce.

Jak potěšit dárkem ženu?

A dárky od srdce, to je doména především pro ženy. Ty je doslova milují. A milují zejména dárky s věnováním, které jim připomenou významné životní okamžiky nebo místa, kde byli se svou milovanou osobou. Unikátní dárky pro ženy snadno vytvoříte díky možnosti gravírování. Z obyčejného hrnečku nebo svíčky se tak rázem stane předmět zcela jiné hodnoty a významu. A když si dáte práci s dárkem, dejte si práci také s obalem, protože krásný obal ženy umějí ocenit.